کمپانی Otis و قرارداد آسانسورهای فرودگاه لس انجلس!

3 دیدگاه

شرکت آسانسوری اوتیس(Otis)، عضو شرکت های فناوری متحده(NYSE: UTX)، موفق به بستن قرارداد با W. E. O’Neil برای نصب 24 دستگاه آسانسور Gen2® و نوسازی 29 دستگاه آسانسور قدیمی در فرودگاه بین المللی لس انجلس(LAX) شد. پروژه نوسازی این آسانسورها با هدف افزایش ایمنی، امنیت و خدمات در یکی از شلوغترین فرودگاه های مبدا و مقصد در جهان است.انتظار می رود که این پروژه در اوایل سال 2016 تکمیل گردد.

رندی ویلککس (Randy Wilcox) رئیس کمپانی شعبه شمال و جنوب امریکا گفت: “اوتیس بار دیگر مفتخر به ارائه محصولاتش با انرژی کارآمد و ماهر این بار در فرودگاه بین المللی لس آنجلس شد” وی افزود:”این پروژه با حمایت از طرح نوسازی در ترمینال بین المللی تام بردلی در فرودگاه LAX پیاده سازی خواهد شد کمپانی Otis متعهد فراهم کردن حمل و نقلی امن، قابل اعتماد و کارآمد برای میلیون ها مسافر محترمی است که سالانه این فرودگاه را برای سفر انتخاب می نمایند.
اوتیس در LAX آسانسور های GEN2 را (محصول برتر کمپانی Otis) را جایگزین 24 آسانسور این ترمینال کرد. آسانسور های روملس GEN2 در مقایسه با سیستم های معمولی مصرف انرژی را تا 50 درصد کاهش می دهند. علاوه بر صرفه جویی در انرژی، آسانسور های GEN2 به دلیل استفاده از تکنولوژی اختراع استیل پلی اورتان، اثرات زیست محیطی سیستم را نیز کاهش می دهد.
اوتیس موفق به بستن قرارداد سرویس و نگهداری به مدت 5 سال با این سازمان نیز شد.