آشنایی با لیفت پارت

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری بصورت آنلاین و ازطریق اینترنت بیان کرد. این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته‌است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند.به عبارت دیگر به هرگونه معامله‌ای که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا ویا خدمات منتهی می‌شود، تجارت الکترونیکی می نامند.

تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری، مانند خریداری، صورت بردار ی از کالاها، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد. البته مفهوم گسترده‌تر تجارت الکترونیک کسب و کار الکترونیک می‌باشد.

فرآیند انتخاب و خرید کالاهایی همچون قطعات و تجهیزات آسانسور به دلیل وجود برندهای متنوع و قیمت های در نوسان، ممکن است امری دشوار به نظر رسد و در اکثر اوقات با وجود صرف هزینه و وقت بسیار، باعث ایجاد سردرگمی در انتخاب بهترین کالای مورد نیاز می گردد.

فروگاه قطعات آسانسور لیفت پارت با مدیریت جناب آقای سینا سیگارودی به همراه جذب نیروهای مجرب اقدام به برپایی اولین تجارت الکترونیکی در زمینه صنعت آسانسور در دنیا نموده است و در تلاش است با اولویت قرار دادن جلب رضایت مشتریان، زمینه ای را فراهم سازد تا مشتریان بتوانند به صورت جامع و یکپارچه انواع برند کالای موردنیازشان را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنند و با اطمینان از تضمین صحت کالا که توسط لیفت پارت برای تمامی کالاها ارائه می گردد، خریدی کاملا هوشمندانه داشته باشند.

لیفت پارت با مشخص کردن دقیق قیمت، نوع برند و ویژگی های کالای هر برند، درصدد است تا فرآیند انتخاب و خرید آنلاین کالای مورد نظر مشتریان، مطمئن، راحت و با صرف کمترین هزینه باشد. برای ما بسیار مهم است که مشتریان بتواند دقیقاٌ کالایی متناسب با نیاز خود را انتخاب و خرید کنند و در تمامی مراحل فرآیند یک خرید آنلاین (انتخاب ، خرید و بعد از خرید) با مشتریانش همراه خواهد بود.

سپاسگذاریم که ما را در این مسیر یاری می نمایید.